Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co wyróżnia produkowane przez nas szamba betonowe?

Zbiorniki wykonane z betonu, które znajdują się w naszej ofercie, produkowane są zgodnie z normami, jakie przewiduje dla nich Ustawa o Wyrobach Budowlanych. Oznacza to, że posiadamy wymagany Certyfikat EU, który jednocześnie przewyższa poziomem ważności Polską Normę i Polską Aprobatę Techniczną. Certyfikat to gwarancja dopuszczenia szamb betonowych do sprzedaży i użytkowania we wszystkich krajach UE.

Produkowane przez nas zbiorniki charakteryzuje:

  • doskonałe wykonanie z wytrzymałych materiałów,
  • doskonały nieprzepuszczalności, który wyklucza ryzyko przeciekania płynów ściekowych do ziemi,
  • trwałość na urazy mechaniczne,
  • obszerny zakres zastosowań,
  • duży wybór pojemności, w zależności od oczekiwan konkretnego gospodarstwa.
Jeżeli potrzebujesz właściwego zbiornika do domowego szamba bez odpływu albo chcesz stworzyć zbiornik wody deszczowej – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Gdańsk, Szamba betonowe Łomża, Raszyn, Szamba betonowe Zamość, Kędzierzyn-Koźle, Szamba betonowe Zgierz, Będzin, Szamba betonowe Serock, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z