Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co wyróżnia nasze zbiorniki?

Zbiorniki betonowe, które oferujemy naszym klientom, powstają zgodnie z normami, jakie przewiduje dla nich Ustawa o Wyrobach Budowlanych. Oznacza to, że posiadamy obligatoryjny Certyfikat EU, który jednocześnie przewyższa poziomem ważności Polską Normę oraz Polską Aprobatę Techniczną. Certyfikat to gwarancja dopuszczenia zbiorników wykonanych z betonu na sprzedaż i do wykorzystywania we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Nasze szamba betonowe wyróżnia:

  • doskonałe wykonanie z trwałych materiałów,
  • doskonały nieprzepuszczalności, który zmniejsza ryzyko przeciekania ścieków do ziemi,
  • wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne,
  • szeroki zakres wykorzystania,
  • spora rozpiętość pojemności, w zależności od potrzeb danego gospodarstwa.
Jeżeli poszukujesz odpowiedniego zbiornika na szambo bezodpływowe albo potrzebny Ci zbiornik wody deszczowej – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Wieluń, Szamba betonowe Mława, Iława, Szamba betonowe Częstochowa, Mieroszów, Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice, Poznań, Szamba betonowe Łódź, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z