Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co charakteryzuje produkowane przez nas szamba?

Szamba wykonane z betonu, które dostępne są w naszej ofercie, produkowane są w zgodzie z wytycznymi, jakie przewiduje dla nich Ustawa o Wyrobach Budowlanych. Oznacza to, że firma posiada obowiązkowy Certyfikat EU, który jednocześnie znaczy więcej niż Polska Norma i Polska Aprobata Techniczna. Certyfikat to gwarancja dopuszczenia zbiorników betonowych do sprzedaży i wykorzystywania we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Nasze szamba charakteryzuje:

  • wysoki standard wykonania z najlepszych materiałów,
  • doskonały nieprzepuszczalności, który zmniejsza prawdopodobieństwo przechodzenia ścieków do ziemi,
  • odporność na działanie czynników mechanicznych,
  • ogromny zakres wykorzystania,
  • spora rozpiętość pojemności, zależnie od oczekiwan danego gospdoarstwa domowego.
Jeśli chcesz dotrzeć do odpowiedniego pojemnika na szambo bezodpływowe lub potrzebny Ci magazyn wody deszczowej – zachęcamy do współpracy.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Zduńska Wola, Szamba betonowe Elbląg, Jarosławiec, Szamba betonowe Opalenica, Iwonicz-Zdrój, Szamba betonowe Nowy Targ, Leszno, Szamba betonowe Łuków, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z