Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co charakteryzuje nasze szamba?

Szamba betonowe, które dostępne są w naszej ofercie, produkowane są w zgodzie z normami zawartymi w Ustawie o Wyrobach Budowlanych. Oznacza to, że posiadamy obowiązkowy Certyfikat EU, który zarazem przewyższa ważnością Polską Normę oraz Polską Aprobatę Techniczną. Certyfikat to gwarancja dopuszczenia szamb wykonanych z betonu do sprzedaży i wykorzystywania we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Produkowane przez nas szamba charakteryzuje:

  • doskonałe wykonanie z najlepszych surowców,
  • bardzo dobra nieprzepuszczalność, która zmniejsza prawdopodobieństwo przechodzenia płynów ściekowych do ziemi,
  • wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych,
  • szeroki zakres zastosowań,
  • duża rozpiętość pojemności, zależnie od oczekiwan danego gospdoarstwa domowego.
Jeśli poszukujesz właściwego pojemnika na szambo bezodpływowe lub potrzebny Ci zbiornik deszczówki – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Mierzęcice, Szamba betonowe Kudowa-Zdrój, Osielsko, Szamba betonowe Spała, Białystok, Szamba betonowe Oława, Iwonicz-Zdrój, Szamba betonowe Opole, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z