Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co charakteryzuje produkowane przez nas szamba?

Szamba wykonane z betonu, które dostępne są w naszej ofercie, produkowane są w zgodzie z wytycznymi zawartymi w Ustawie o Wyrobach Budowlanych. W konsekwencji posiadamy wymagany Certyfikat EU, który jednocześnie przewyższa ważnością Polską Normę oraz Polską Aprobatę Techniczną. Certyfikat to gwarancja dopuszczenia zbiorników wykonanych z betonu do sprzedaży i wykorzystywania we wszystkich krajach Wspólnoty Europejskiej.

Produkowane przez nas szamba wyróżnia:

  • doskonałe wykonanie z najlepszych surowców,
  • bardzo dobra szczelność, która wyklucza ryzyko przeciekania ścieków do ziemi,
  • odporność na działanie czynników mechanicznych,
  • ogromny zakres zastosowań,
  • spora rozpiętość pojemności, w zależności od wymagań konkretnego gospdoarstwa domowego.
Jeśli chcesz dotrzeć do odpowiedniego pojemnika do domowego szamba bez odpływu lub potrzebny Ci magazyn wody deszczowej – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Dąbrowa Górnicza, Szamba betonowe Kędzierzyn-Koźle, Swarzędz, Szamba betonowe Swarzewo, Jastrzębie Zdrój, Szamba betonowe Duszniki Zdrój, Chełm, Szamba betonowe Niechorze, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z