Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co charakteryzuje produkowane przez nas szamba?

Szamba betonowe, które znajdują się w naszej ofercie, powstają zgodnie z wytycznymi zawartymi w Ustawie o Wyrobach Budowlanych. Oznacza to, że posiadamy obligatoryjny Certyfikat EU, który jednocześnie znaczy więcej niż Polska Norma i Polska Aprobata Techniczna. Certyfikat to gwarancja dopuszczenia zbiorników wykonanych z betonu do sprzedaży i użytkowania we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Nasze szamba wyróżnia:

  • najwyższy standard wykonania z solidnych materiałów,
  • bardzo dobra nieprzepuszczalność, która wyklucza ryzyko przeciekania ścieków do gruntu,
  • wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych,
  • bogaty zakres zastosowań,
  • ogromna rozpiętość pojemności, zależnie od wymagań danego gospdoarstwa domowego.
Jeżeli potrzebujesz właściwego pojemnika na szambo bezodpływowe albo potrzebny Ci zbiornik wody deszczowej – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Opalenica, Szamba betonowe Łomianki, Żywiec, Szamba betonowe Żary, Krotoszyn, Szamba betonowe Sopot, Nowa Sól, Szamba betonowe Mierzęcice, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z