Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co charakteryzuje produkowane przez nas szamba betonowe?

Szamba betonowe, które proponujemy naszym klientom, tworzone są w zgodzie z wytycznymi zawartymi w Ustawie o Wyrobach Budowlanych. Oznacza to, że firma posiada obowiązkowy Certyfikat EU, który zarazem znaczy więcej niż Polska Norma i Polska Aprobata Techniczna. Certyfikat gwarantuje nam dopuszczenie zbiorników wykonanych z betonu do sprzedaży i wykorzystywania we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Produkowane przez nas szamba charakteryzuje:

  • wysoki standard wykonania z wytrzymałych surowców,
  • wysoki poziom szczelności, który zmniejsza prawdopodobieństwo przechodzenia płynów ściekowych do gruntu,
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • bogaty zakres wykorzystania,
  • duży wybór pojemności, w zależności od oczekiwan konkretnego gospdoarstwa domowego.
Jeżeli chcesz dotrzeć do właściwego zbiornika na szambo bezodpływowe albo potrzebny Ci zbiornik wody deszczowej – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Stalowa Wola, Szamba betonowe Mrzeżyno, Dzierżoniów, Szamba betonowe Białystok, Rymanów, Szamba betonowe Niechorze, Świdnica, Szamba betonowe Woszczyce, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z