Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co charakteryzuje nasze szamba betonowe?

Szamba betonowe, które proponujemy naszym klientom, powstają w zgodzie z wytycznymi, jakie przewiduje dla nich Ustawa o Wyrobach Budowlanych. W konsekwencji firma posiada wymagany Certyfikat EU, który jednocześnie znaczy więcej niż Polska Norma i Polska Aprobata Techniczna. Certyfikat gwarantuje nam dopuszczenie zbiorników betonowych do sprzedaży i wykorzystywania na terenie wszystkich członków Wspólnoty Europejskiej.

Produkowane przez nas szamba wyróżnia:

  • doskonałe wykonanie z najlepszych materiałów,
  • bardzo dobra szczelność, która wyklucza prawdopodobieństwo przechodzenia ścieków do gruntu,
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • ogromny zakres wykorzystania,
  • duży wybór pojemności, w zależności od oczekiwan konkretnego domu.
Jeśli potrzebujesz właściwego zbiornika do domowego szamba bez odpływu albo potrzebny Ci magazyn wody deszczowej – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Kalisz, Szamba betonowe Chełm, Luboń, Szamba betonowe Płock, , Szamba betonowe Tarnów, Tarnowskie Góry, Szamba betonowe Mielno, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z