Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co charakteryzuje nasze zbiorniki?

Zbiorniki betonowe, które oferujemy naszym klientom, powstają zgodnie z wytycznymi zawartymi w Ustawie o Wyrobach Budowlanych. W konsekwencji posiadamy wymagany Certyfikat EU, który jednocześnie znaczy więcej niż Polska Norma i Polska Aprobata Techniczna. Certyfikat gwarantuje nam dopuszczenie szamb betonowych na sprzedaż i do wykorzystywania we wszystkich krajach UE.

Produkowane przez nas szamba charakteryzuje:

  • doskonałe wykonanie z wytrzymałych materiałów,
  • doskonały szczelności, który zmniejsza prawdopodobieństwo przechodzenia płynów ściekowych do gruntu,
  • odporność na urazy mechaniczne,
  • szeroki zakres wykorzystania,
  • duży wybór pojemności, zależnie od wymagań danego domu.
Jeśli chcesz dotrzeć do odpowiedniego pojemnika do domowego szamba bez odpływu lub chcesz stworzyć zbiornik wody deszczowej – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Kwidzyn, Szamba betonowe Kluczbork, Jedwabne, Szamba betonowe Kutno, Krotoszyn, Szamba betonowe Łask, Lwówek Śląski, Szamba betonowe Żagań, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z