Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co wyróżnia produkowane przez nas zbiorniki?

Szamba wykonane z betonu, które dostępne są w naszej ofercie, produkowane są w zgodzie z wytycznymi, jakie przewiduje dla nich Ustawa o Wyrobach Budowlanych. Oznacza to, że posiadamy obligatoryjny Certyfikat EU, który zarazem przewyższa poziomem ważności Polską Normę i Polską Aprobatę Techniczną. Certyfikat to gwarancja dopuszczenia szamb betonowych do sprzedaży i użytkowania na obszarze wszystkich krajów UE.

Produkowane przez nas zbiorniki wyróżnia:

  • doskonałe wykonanie z solidnych surowców,
  • bardzo dobra nieprzepuszczalność, która eliminuje ryzyko przeciekania ścieków do gruntu,
  • trwałość na urazy mechaniczne,
  • bogaty zakres zastosowań,
  • duża rozpiętość pojemności, w zależności od wymagań konkretnego gospodarstwa.
Jeżeli chcesz dotrzeć do właściwego pojemnika na szambo bezodpływowe lub potrzebny Ci zbiornik deszczówki – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Dąbrowa Górnicza, Szamba betonowe Węgorzewo, Rzeszów, Szamba betonowe Kluczbork, Pisz, Szamba betonowe Gorlice, Mysłowice, Szamba betonowe Skarżysko-Kamienna, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z