Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co wyróżnia nasze szamba betonowe?

Szamba betonowe, które znajdują się w naszej ofercie, powstają zgodnie z wytycznymi, jakie przewiduje dla nich Ustawa o Wyrobach Budowlanych. Oznacza to, że firma posiada obligatoryjny Certyfikat EU, który jednocześnie znaczy więcej niż Polska Norma i Polska Aprobata Techniczna. Certyfikat to gwarancja dopuszczenia zbiorników wykonanych z betonu na sprzedaż i do wykorzystywania na obszarze wszystkich członków Unii Europejskiej.

Nasze szamba betonowe wyróżnia:

  • doskonałe wykonanie z wytrzymałych materiałów,
  • doskonały nieprzepuszczalności, który eliminuje ryzyko przechodzenia płynów ściekowych do gruntu,
  • trwałość na urazy mechaniczne,
  • ogromny zakres zastosowań,
  • duży wybór pojemności, w zależności od potrzeb danego domu.
Jeśli poszukujesz odpowiedniego pojemnika do domowego szamba bez odpływu lub potrzebny Ci magazyn wody deszczowej – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Piaseczno, Szamba betonowe Spała, Mielec, Szamba betonowe Kleszczów, Czechowice-Dziedzice, Szamba betonowe Oświęcim, Sosnowiec, Szamba betonowe Kazimierz Dolny, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z