Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co wyróżnia produkowane przez nas szamba?

Zbiorniki wykonane z betonu, które proponujemy naszym klientom, tworzone są w zgodzie z normami zawartymi w Ustawie o Wyrobach Budowlanych. Oznacza to, że firma posiada wymagany Certyfikat EU, który jednocześnie znaczy więcej niż Polska Norma i Polska Aprobata Techniczna. Certyfikat gwarantuje nam dopuszczenie zbiorników wykonanych z betonu do sprzedaży i wykorzystywania na obszarze wszystkich członków Unii Europejskiej.

Produkowane przez nas szamba betonowe wyróżnia:

  • doskonałe wykonanie z wytrzymałych surowców,
  • wysoki poziom nieprzepuszczalności, który zmniejsza prawdopodobieństwo przeciekania płynów ściekowych do gruntu,
  • odporność na urazy mechaniczne,
  • bogaty zakres zastosowań,
  • duży wybór pojemności, zależnie od wymagań konkretnego gospdoarstwa domowego.
Jeśli chcesz dotrzeć do odpowiedniego zbiornika do domowego szamba bez odpływu albo potrzebny Ci magazyn wody deszczowej – zapraszamy do współpracy.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Jastrzębie Zdrój, Szamba betonowe Gdynia, Wieluń, Szamba betonowe Siedlce, Tarnowskie Góry, Szamba betonowe Piechowice, Łowicz, Szamba betonowe Ustka, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z