Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co charakteryzuje produkowane przez nas szamba?

Szamba wykonane z betonu, które znajdują się w naszej ofercie, tworzone są zgodnie z normami zawartymi w Ustawie o Wyrobach Budowlanych. W konsekwencji posiadamy obowiązkowy Certyfikat EU, który jednocześnie znaczy więcej niż Polska Norma i Polska Aprobata Techniczna. Certyfikat gwarantuje nam dopuszczenie zbiorników wykonanych z betonu na sprzedaż i do użytkowania we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Nasze zbiorniki charakteryzuje:

  • najwyższy standard wykonania z najlepszych surowców,
  • bardzo dobra nieprzepuszczalność, która eliminuje prawdopodobieństwo przeciekania ścieków do ziemi,
  • trwałość na działanie czynników mechanicznych,
  • obszerny zakres wykorzystania,
  • ogromna rozpiętość pojemności, zależnie od potrzeb danego gospodarstwa.
Jeśli poszukujesz właściwego pojemnika do domowego szamba bez odpływu lub potrzebny Ci magazyn wody deszczowej – zachęcamy do współpracy.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Świętochłowice, Szamba betonowe Rawicz, Duszniki Zdrój, Szamba betonowe Jedwabne, Brzeg, Szamba betonowe Piła, Racibórz, Szamba betonowe Osielsko, Opole, Szamba betonowe Tarnów, Swarzewo, Szamba betonowe Milicz, Kwidzyn, Szamba betonowe Bolesławiec, Wrzeszcz, Szamba betonowe Łowicz, Lubniewice, Szamba betonowe Zakopane, Warszawa, Szamba betonowe Myszków, Bielawa, Szamba betonowe Łeba, Poznań, Szamba betonowe Świdnik, Kędzierzyn-Koźle, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z