Wysoka jakość i niska cena to domena naszej firmy.


Pokazany jest montaż szamb betonowych Produkcja szamb z betonu Wyprodukowane do użytku szambo betonowe Szamba betonowe jedno komorowe Dowóz własnym transportem szamb żelbetonowych Szamba jedno i dwu komorowe betonowe

Co wyróżnia produkowane przez nas szamba betonowe?

Zbiorniki betonowe, które oferujemy naszym klientom, produkowane są zgodnie z normami zawartymi w Ustawie o Wyrobach Budowlanych. W konsekwencji nasza firma posiada obligatoryjny Certyfikat EU, który jednocześnie znaczy więcej niż Polska Norma i Polska Aprobata Techniczna. Certyfikat gwarantuje nam dopuszczenie szamb wykonanych z betonu do sprzedaży i użytkowania na terenie wszystkich członków UE.

Produkowane przez nas szamba betonowe charakteryzuje:

  • najwyższy standard wykonania z trwałych surowców,
  • bardzo dobra nieprzepuszczalność, która wyklucza ryzyko przechodzenia ścieków do ziemi,
  • wytrzymałość na urazy mechaniczne,
  • szeroki zakres wykorzystania,
  • duży wybór pojemności, w zależności od wymagań danego gospodarstwa.
Jeżeli potrzebujesz właściwego zbiornika do domowego szamba bez odpływu albo potrzebny Ci zbiornik deszczówki – zachęcamy do współpracy.


Zaopartujemy klientów z całego kraju, dostarczając szamba betonowe, różnej wielkości – codziennie sprzedajemy je w całej Polsce

Dowozimy szamba na terenie całego i okolicach oraz w całej Polski między innymi: Kąty Wrocławskie, Szamba betonowe Bochnia, Spała, Szamba betonowe Tychy, Sanok, Szamba betonowe Giżycko, Wałbrzych, Szamba betonowe Pruszków, oraz w innych miastach i wsiach w całym kraju.
Szukaj według alfabetu: a b c d e g h i j k l m n o p r s t u w z